Sudija ,,pogurao” Čelsi ka ubjedljivom trijumfu

0

Fudbaleri Čelsija savladali su ekipu Brajtona u gostima sa 4:0 u okviru 24. kola Premijer lige.

Čelsi je od starta krenuo munjevito i već u 6. minutu bilo je 2:0. Prvo je Azar ,,načeo” domaći tim, da bi potom Vilijan nakon jedne od ljepših akcija u sezoni utišao ,,Ameks”.

Brajton je napadao, nisu se uplašili Čelsija i u dva navrata sudija Džonatan Mos mogao je lako da pokaže na bijelu tačku, ali nijednom to nije uradio. Kakav bi razvoj događaja bio da je dosudio bar jedan, suvišno je komentarisati.

U 77. minutu, najbolji igrač Čelsija, Eden Azar, bukvalno se ,,prošetao” kroz odbranu Brajtona i postigao svoj drugi pogodak na ovom meču. Konačno u 88. minutu Musonda šalje sjajnu loptu za Mozesa koji je prihvata i rutinski završava akciju,.

Čelsi se nalazi na trećoj poziciji na tabeli sa 50 bodova, dok Brajton čeka borba za opstanak.