Sutjeska poražena i od GOŠK-a

0

Fudbaleri Sutjeske poraženi su od GOŠK-a iz Gabele rezultatom 2:0 u prijateljskom susretu odigranom na stadionu Kraj Bistrice.

Golove za gostujuću ekipu postigli su Marko Musulin u 49. i Faruk Gogić u 80. minutu.

Šef stručnog štaba Sutjeske Aleksandar Janković na teren je izveo dva sastava koja su odigrala po poluvrijeme – samo je kapiten Giljen na golu proveo 60 minuta.

Utakmicu su počeli: Giljen (C) – Simić, Rudović, Krstović, Grivić, Šaletić, Đurković, Boričić, Aničić, Beghdadi i Mirosavljev.

U nastavku su igrali: Dubljević, Vukićević, Pavlović, Vukotić, Đinović, Mesmary, Tučević, Žižić, Živković, Milić i Šušić.

Naredne subote se nastavlja takmičenje u 1. CFL. Sutjeska u 13. kolu dočekuje Jedinstvo.