Sutjeska slavila u Bijelom Polju, majstorija Sahlija

0

Fudbaleri Sutjeske trijumfom u Bijelom Polju protiv Jedinstva 4:0, završili su prvi dio sezone u 1.CFL.

Provizorno Sutjeska sada ima isti broj bodova kao Budućnost na vrhu tabele uz meč više.

Nikšićani su poveli pred sam kraj prvog dijela golom, a strijelac je bio Tajron Konrad.

U nastavku je Grivić pogodio za 0:2 u 56, a onda je asistirao Oujdiu Sahliju koji je polumakazicama pogodio u 70.minutu.

Konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi postavio je najbolji strijelac lige Konrad.

U primorskom derbiju koji je igran u Radanovićima Arsenal i Petrovac podijelili su bodove 1:1.

Poveli su gosti pogotkom Mamadua Mendija u 37, a bod Tivćanima donio je Hulijan Montenegro u 67.

Golova nije bilo u duelu između Jezera i Rudara.

U toku je meč Iskra-budućnost, a jesenji dio prvenstva zaključit će Mornar i Dečić, od 17 sati.