Svako sljedeće okupljanje mora da bude bolje od prethodnog

0

Naša kadetska reprezentacija je juče porazila vršnjake iz Sjeverne Makedonije 2:1.

Sokolići su u prijateljskom meču bili bolji, međutim, selektor Kavaja je istakao da svako sljedeće okupljanje mora biti bolje od prethodnog.

Iako je vjetar bio remetilački faktor, željeli smo da kroz igru dolazimo do šansi. U prvom poluvremenu smo napravili par grešaka, zbog čega smo i primili gol. Kasnije smo vratili nakon lijepe akcije i gola Vukotića, dok smo u drugom poluvremenu bili bolji, pravili presing i, uz postignuti gol, imali još jednu šansu za ubjedljiviju pobjedu. Mogu biti zadovoljan ovim okupljanjem i utakmicama, mislim da smo napravili osnovu za naredni period, a svakako da ima prostora za napredak. Sigurno je da svako sljedeće okupljanje mora da bude bolje od prethodnog, istakao je selektor Radovan Kavaja, kojem je ovo bila prva pobjeda na klupi kadetske reprezentacije Crne Gore