TIP DANA: Alaves i Granada otvaraju kolo u La Ligi

0

Fudbaleri Alavesa ugostiće večeras Granadu u okviru 14. kola španske La Lige, a utakmica na “Mendizorotca” stadionu biće jedina na današnjem programu u ovom šampionatu.REGISTRUJTE SE i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga! Na vaš korisnički nalog će biti uplaćeno fantastičnih 50€ bonusa i 10 besplatnih rundi u Win&Go igri!Alaves je nakon pobjede nad Deportivom Mursijom u Kupu kralja slavio na svom terenu protiv Almerije da bi u posljednjem kolu pred ovo gostovanje bili poraženi od Barselone rezultatom 2:1.Iako su Baskijci imali prednost protiv aktuelnih šampiona već nakon prvog minuta i sa osam šuteva ka golu protivnika dobro parirali ekipi Ćavija Ernandesa koja je do pobjede došla zahvaljujući dvostrukom strijelcu Robertu Levandovskom u drugom poluvremenu.Alaves igra na stadionu “Mendizorotca” koji je treći najstariji stadion u Španiji, sagrađen 1924. godine, a na njemu će večeras ugostiti Granadu koja je do sada osvojila sedam bodova.Granada ne zna za pobjedu još od trećeg kola kada su na svom terenu savladali Majorku što im je ujedno bio jedini trijumf do sada.Domaća ekipa biće favorit na papiru, a željeće da prekine i negativnu tradicu protiv rivala koga su posljednji put savladali 2021. godine. U dosadašnjih 10 međusobnih mečeva imaju svega dvije zabilježene pobjede.Tipujemo na pobjedu domaćina, a u Meridian kladionicama možete naći najveću kvotu na ovu igru – 1,85.