TIP DANA: Aris na Kipru juri prednost iz Bratislave

0

Kiparski Aris ima velike ambicije ove sezone, u danas ih čeka revanš meč plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope protiv ekipe Slovana iz Bratislave u kome će morati da jure zaostatak iz prvog meča.

Najveći bonusi dobrodošlice vas čekaju u Meridianu – registrujte se na meridianbet.me i automatski dobijate 10 eur sport bonusa i 20 eura kazino bonusa.

Pojačali su se Kiprani ove sezone, a dobra partija ekipe iz Limasola u Bratislavu nije nagrađena pozitivnim rezultatom pa će u revanšu Aris na svom terenu morati da juri zaostatak od jednog gola.

Prvi meč u Bratislavi završen je pobjedom domaćina 2:1, a nakon golova Tolića i Streleca, Majambela je u drugom poluvremenu samo smanjio rezultat u 73. minutu.

Imali su terensku inicijativu gosti do kraja meča ali nije bilo realizacije, a na večerašnjem meču pravo na grešku neće imati.

Očekujemo pobjedu ekipe iz Limasola koja je odlično startovala prvenstvo na Kipru i u prva dva kola zabilježila obje pobjede.

Sa druge strane aktuelni šampion Slovačke bi nakon eliminacije od Makabija iz Haife i loših rezultata u tamošnjem šampionatu mogao da se susretne sa novom eliminacijom iz drugog po jačini evropskog takmičenja.

Pobjedu domaćina Meridian kladionice vrednuju najboljom kvotom – 1,85.