TIP DANA: Haken ne posustaje ni u Velsu (1,63)

0

Prošlogodišnji šampion Velsa, ekipa TNS-a ugostiće danas švedskog predstavnika Hakena u revanš meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Najveći bonusi dobrodošlice vas čekaju u Meridianu – registrujte se na meridianbet.me i automatski dobijate 10 eur sport bonusa i 20 eura kazino bonusa.

Prvi meč završen je pobjedom šampiona Švedske rezultatom 3:1, a “sveci” na ovom meču nisu imali veće šanse da ugroze domaćina.

Pitanje pobjednika u Geteborgu je riješeno u prvom poluvremenu, a već posle 12. minuta na semaforu je stajao rezultat 2:0.

Haken je dobru formu nastavio i u šampionatu gdje je pobjedom nad Bromapojkarnom (4:2) nastavio trku sa Elfsbergom za novu titulu u Alsvenskan ligi.

Najveće nade gosti polažu u mladog napadača iz Gane Ibrahima Sadika koji je na šest odigranih mečeva postigao četiri gola, a bio je strijelac i u prvoj utakmici koju su ove dvije ekipe igrale u Švedskoj.

TNS sa druge strane mora da juri rezultat pa očekujemo da će napadačkom igrom otvoriti put favorizovanom rivalu da na vrijeme otkloni sve dileme oko učešća u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Pobjeda gostiju u Meridian kladionicama se vrednuje odličnom kvotom – 1,63.