TIP DANA: Notingem na popravnom u Blekpulu

0

Fudbaleri Notingem foresta gostovaće danas Blekpulu u drugoj utakmici treće runde FA kupa.REGISTRUJTE SE i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga! Na vaš korisnički nalog će biti uplaćeno fantastičnih 50€ bonusa i 10 besplatnih rundi u Win&Go igri!Biće ovo prilika za goste da se nakon remija u prvom meču (2:2) isprave i dođu do pobjede protiv engleskog niželigaša.“Šumari” su u prvom meču potcijenili protivnika iz trećeg ranga engleskog takmičenja koji je posle 27. minuta imao prednost rezultatom 2:0.U nastavku je petnaestoplasirana ekipa Premijer lige uspjela da izjednači rezultat zahvaljujući golovima Domingesa i Gibs-Vajta i omogući još jedan meč u Blekpulu.Ekipa koja je u prethodna dva kola u Premijer ligi savladala timove koji se bore za Evropu – Mančester junajted i Njukasl svakako će biti veliki favorit večeras, pa bi sve osim pobjede bilo veliko iznenađenje.Pobjednik ovog duela u borbi za osminu finala FA Kupa igraće protiv Bristola koji je napravio iznenađenje i eliminisao Vest Hem.Meridian kladionice za pobjedu Notingema u Blekpulu nude najveću kvotu (1,90) koju vam preporučujemo da odigrate.