TIP DANA: Omonija pred svojim navijačima slavi prolaz dalje (1,55)

0

Fudbaleri kiparske Omonije odigraće danas revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Gabale, a nakon trijumfa u Azerbejdžanu očekujemo da isti potvrde i na današnjoj utakmici.

Najveći bonusi dobrodošlice vas čekaju u Meridianu – registrujte se na meridianbet.me i automatski dobijate 10 eur sport bonusa i 20 eura kazino bonusa.

Omonija je prvi meč na gostovanju riješila u svoju korist rezultatom 3:2, a sada će na Kipru pred svojim navijačima pokušati da još jednom opravda ulogu favorita.

Na utakmici u Azerbejdžanu vidjeli smo pet golova ali svega dva strijelca. Za Gabalu je pogađao belgijski vezista Alač, dok je na drugoj strani het-trik kompletirao ukrajinski vezista Roman Bezus koji je u 82. minutu pogodio za slavlje Kiprana.

Gledajući statističke parametre klub iz Nikozije je bio bolji rival pa je i pobjeda na ovom meču zaslužena.

U drugom poluvremenu šasnu je dobio i nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Veljko Simić koji je ušao pri rezultatu 2:2, dok je nekadašnji fudbaler Partizana u finišu zamijenio trostrukog strijelca na ovom meču.

Omonija je favorit i večeras, a najbolju kvotu na pobjedu ekipe iz Nikozije nude Meridian kladionice – 1,55.