TIP DANA: Španija čuva prvu poziciju (1,75)

0

Fudbalska reprezentacija Španije do 21 godine igraće danas utakmicu trećeg kola grupe B protiv Ukrajine, a ovaj meč odrediće ko će sa prve pozicije ići u četvrtfinale Evropskog prvenstva.

Najveći bonusi dobrodošlice vas čekaju u Meridianu – registrujte se na meridianbet.me i automatski dobijate 10 eur sport bonusa i 20 eura kazino bonusa.

Španija je u prethodna dva kola savladala Rumuniju (3:0) i Hrvatsku (1:0) pa će i na ovom meču golman Tenas pokušati da ostane nesavladan.

Sa druge strane Ukrajina je uspjela da savlada Hrvatsku u prvom kolu rezultatom 2:0, dok je u drugom bila bolja od Rumunije, gdje je slavila zahvaljujući autogolu Dicana u 90. minutu.

Prethodni susret dvije reprezentacije odigrale su prije dvije godine, a Španija je tada ubjedljivo slavila rezultatom 3:0.

Smatramo da je ekipa Santija Denije kvalitetniji rival i da će doći do treće pobjede na ovom šampionatu.

Najveće nade selektor “furije” polaže u napadača Mančester sitija Serhija Gomeza koji se za sada učestvovao u tri pogotka ove reprezentacije.

Jedini pogodak postigao je protiv Rumunije, a bio je asistent kod gola Mirande na tom meču, kao i na utakmici protiv Hrvatske kada je već u prvom minutu proigrao Ruiza koji je pogodio i postavio konačan rezultat.

Meridian kladionice za ovu pobjedu Španije spremile su odličnu kvotu koju treba probati – 1,75.