Titograd na dnu, iz kluba poručuju: Nećemo se predati

0

Pogled na tabelu odavno nije prijatan za Titograd, a tek ne izgleda dobro nakon jučerašnjeg poraza od Budućnosti (2:0).

,,Romantičari“ su sada posljednji i u završnih pet kola pokušaće da prestignu Petrovac od kojeg imaju bod manje.

Ušli smo u utakmicu sa željom da pobijedimo. Znali smo da je Petrovac pobijedio i da je ispred nas, a to nas je negdje sputalo. Imali smo šanse, polušanse i penal, ali ništa od toga nijesmo iskoristili u prvom poluvremenu. Budućnost je u nastavku ubacila iskusne igrače koji su stali na loptu, a dobili su meč nakon dva šuta u okvir gola mladog Mijovića. Komplikuje nam se opstanak, ali nema predaje. Daćemo sve od sebe da izborimo baraž, a potom i da ostanemo u ligi – rekao je Mirko Raičević, pomoćni trener ,,romantičara“.