Totenhemovoj agoniji nema kraja, teška povreda Ljorisa [VIDEO]

0

Brajton – Totenhem 3:0 (2:0)
3′ Mopej, 32′, 65′ Konoli

Fudbaleri Brajtona pobijedili su danas Totenhem na ,,Ameks stadionu“ rezultatom 3:0 u okviru osmog kola Premijer lige.

Jesu bili autsajderi na ovom meču, ali igrači Brajtona su iskoristili potpunu uzdrmanost Totenhema u posljednje vrijeme i sa ubjedljivim rezultatom okončali ovaj susret pred svojim navijačima.

Već u trećem minutu na semaforu je stajalo 1:0 za domaće, pošto je Ugo Ljoris nesmotreno ispustio lak centaršut, a Nil Mopej iz neposredne blizine poslao loptu u gol. Francuski golman se nezgodno dočekao na ruku pri tom padu, te je, kako je izgledalo, došlo do frakture, pa će Loris biti van terena duže vrijeme.

Novi centaršut sa lijeve strane, pola sata kasnije, ponovo je donio radost domaćima. Konoli je iz drugog pokušaja savladao rezernog golmana Gazanigu i duplirao prednost Brajtona. Konačnih 3:0 postavio je isti igrač u 65. minutu.

Brajton je ovom pobjedom došao na 12. mjesto sa devet sakupljenih bodova, dok je Totenhem šesti sa dva boda više.