Trener igračima rekao da ima rak, nakon čega se desilo “čudo”

0

Sevilja je na poluvremenu gubila 0:3, ali je u drugom poluvremenu meča sa Liverpulom nadoknadila tri gola zaostatka, ali je nevjerovatna priča procurela iz svlačionice tima iz Andaluzije.

Trener kluba sa “Pishuana” Eduardo Berizo rekao je u poluvremenu svojim izabranicima da boluje od raka prostate.

Fudbaleri Sevilje su poslije odmora izašli na teren i poslije 0:3 nakon 45 minuta uspjeli da osvoje bod 3:3.

Gol za izjednačenje postigao je Gvido Pisaro u sudijskoj nadoknadi, a potom otrčao pravo u zagrljaj treneru.

Španski mediji prenose da bi Sevilja tokom dana trebala da se oglasi ovim povodom, ali je navodno rak otkriven u ranoj fazi i postoje dobre šanse da se Berizo potpuno oporavi i pobijedi u najvažnijoj utakmici u životu.