TSC prekinuo crni niz i stigao do boda protiv Radničkog

0

Fudbaleri Radničkog iz Niša i TSCA-a odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) utakmicu 19. kola Superlige Srbije. Tokom prvog poluvremena nije bilo golova pa su mreže mirovale. TSC je imao šansu u 10. minutu preko Petrovića ali nije bio dovoljno precizan kao i Bočkaj već u narednom napadu.

Na drugoj strani pokušao je Kasalica, međutim golman Filipović je odbranio ovaj udarac. Po povratku na teren gosti su poveli u 61. minutu, a strelac je bio Stefan Mitrović koji je pokupio odbitak i poslao loptu u mrežu. Imao je priliku Radnički da udvostruči prednost preko Kovačevića, a potom i Mićibućija ali je falilo preciznosti.

U nadoknadi meča u 95. minutu TSC je stigao do boda preko Ratkova koji je nadigrao Kahrimana.