Tuča trenera na utakmici

0

Na utakmici između juniorskih timova Gorice i Hadjuka došlo je do prekida zbog tuče.

Meč je prekinut u 58. minutu i prekid je trajao 12 minuta, a glavni učesnici ovog incidenta bili su treneri, Sven Raić koji trenira Goricu i trener golmana Hajduka Ivica Roguljić.

Strateg domaćih Raić je došao do klupe Hajduka, htio je da uzme loptu, šef struke gostiju Roguljić ga je gađao tom loptom i to je bio početak haosa, prenosi portal “Indeks”.

“U prekidu igre gostujući pomoćni trener Ivica Roguljić snažno baca loptu u predio tijela trenera Svena Raića te dolazi do fizičkog sukoba i obostraog udaranja rukama u predio glave”, navodi se u sudijskom zapisniku.

Crvene kartone dobili su vinovnici ovog incidenta, ali i glavni trener Hajduka, Marijan Budimir koji je uskočio u tuču.

Utakmica je završena rezultatom 1:0 u korist Gorice, a pobjednički gol postignut je već u petom minutu meča.