U16: Poraz za kraj turnira

0

Mlađa kadetska selekcija Crne Gore poražena je od Sjeverne Makedonije u posljednjoj utakmici Memorijalnog turnira ,,Vlatko Marković“.

Zanimljiv duel završen je pobjedom Sjeverne Makedonije – 3:2.

Sjeverna Makedonija povela je nakon nešto manje od 15 minuta igre, kada je Hisar Ali odlično izveo slobodan udarac.

Pet minuta kasnije ,,sokoli“ su poravnali, precizan je iz jedanaesterca bio je Vuk Vlahović. Crna Gora je preokrenula iz još jednog jedanaesterca, u 53. minutu, ovog puta egzekutor je bio Lazar Martinović.

Ipak, rival je odgovorio u 56. minutu – Bojan Ristoski je šutirao sa dvadesetak metara i pogodio prečku, a na odbijenu loptu natrčao je Berkaj Šaini i poslao je u mrežu protivnika.

Konačan rezultat postavio je Ali u 69. minutu lijepim udarcem sa petnaestak metara.

CRNA GORA – SJEVERNA MAKEDONIJA 2:3

Mjesni stadion, Sveti Martin na Muri.

Sudija: Jasmin Horvat (Hrvatska).

0:1 – Ali 14′, 1:1 – Vlahović (p) 19′, 2:1 – Martinović (p) 53′, 2:2 – Šaini 56′, 2:3 – Ali 69′