U20: Pobjeda Crne Gore!

0

Mlada reprezentacija slavila u prvoj od dvije prijateljske utakmice protiv Finske (2:1).

Ekipa selektora Mojaša Radonjića povela je golom Ilije Vukotića u 27. minutu, dok je vođstvo udvostručio Marko Miličković u 70. Konačnih 2:1 postavio je Miko Virtanen u drugom minutu sudijske nadoknade.

– Bilo je odličnih perioda u našoj igri, ali i nekih slabih. Oscilirali smo dosta, dešavalo se da igramo sjajno, a onda se desi pad u igri i konfuzija. Doduše, bilo je dosta izmjena, pa je i to uticalo na ritam igre. Ipak, iskontrolisali smo rezultat i upisali pobjedu, kazao je selektor Radonjić.

Sljedeći meč ove dvije reprezentacije odigraće 4. juna, takođe u Vasi sa početkom u 17 časova.

Finska – Crna Gora 1:2