U21: Novi poraz Crne Gore

0

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je večeras na DG Areni od Sjeverne Makedonije 1:2.

Domaći sastav je poveo golom Skenderovića u 10. minutu meča. Asistirao mu je Nikola Krstović, jedina svijetla tačka u našoj selekciji večeras.  Poravnanje rezultata je stiglo u 14. minutu preko Atanasova.

Isti fudbaler je u 33. minutu iz jedanaesterca postigao gol za pobjedu gostiju.

U nastavku meča, naša selekcija je imala jalovu inicijativu. Nisu naši momci znali kako da se oslobode od lopte, naprave napadačku akciju. Sve se završavalo na Krstovića koji je u ofanzivi bio jedina svijetla tačka na terenu, baš kao i Milić u defanzivi. Kapiten Budućnosti je nekoliko puta “išao glavom, đe neki ne bi nogom”, par puta je završio na travi…

U finišu utakmice, naši fudbaleri su uputili nekoliko šuteva prema golu Jankova, ali mreža je ostala netaknuta.

Dakle, “sokoli” nakon 4. kola zauzimaju 5.poziciju grupe 6 u kvalifikacijama za EP sa samo četiri boda. Činjenica je da je to veoma loše, obzirom da se pred početak kvalifikacija od izabranika selektora Vukotića očekivalo mnogo više, jer je ova selekcija, gledajući imena igrača koji nastupaju mnogo obećavala.

Naredni meč naša selekcija igra za pet dana protiv Španije…