Ubjedljiv trijumf Igala, nekadašnji šampion veoma blizu 3.CFL!

0

Juče su odigrani zaostali mečevi 29. kola 2.CFL

Fudbaleri Jedinstva savladali su Kom u zaostaloj utakmici 29. kola 2.CFL, pa sada imaju šest bodova više od drugoplasiranog Arsenala.

Bjelopoljci su bili ubjedljivi na Zlatici – 3:0, a do vođstva su stigli već u četvrtom minutu, kada je mrežu Koma zatresao prvi strijelac lige Žarko Korać. U nastavku je Boško Dujović postigao autogol, da bi konačan rezultat postavio Momčilo Dulović u 83. minutu.

Zaostali meč 29. kola odigrali su i OFK Titograd i Igalo, gosti su sa Starog aerodroma do tri boda došli trijumfom od 5:2.

Domaćin je poveo pogotkom Dražena Ajkovića iz jedanaesterca u 14. minutu, a izjednačio je Augustin Kordoba dvadesetak minuta kasnije. Ubrzo je za preokret pogodio Bojan Bigović, da bi početkom drugog poluvremena strijelac za Igalo bio i Miloš Perović, prije nego što je autogol postigao fudbaler domaćih Luka Božović. Titograd je u 55. minutu zaprijetio preko Lazara Vučićevića sa bijele tačke i to je bilo to od domaćina. Konačan rezultat postavio je Perović u 75. minutu.