Učinak Crnogoraca u Ligi Evrope

0

Portal CG-Fudbal vam donosi učinak crnogorskih fudbalera u Ligi Evrope.

Pjunik-Vulvs 0:4 / Na golu Pjunika bio je naš Andrija Dragojević. Naš internacionalac je u nekoliko navrata dobro intervenisao i spriječio ubjedljiviji poraz domaćih.

U nastavku meča, za domaći tim je sa klupe nastupio Marko Burzanović. On je u 55. minutu zamijenio Efimova.

Malme-Zrinjski 3:0 / Ekipa iz Mostara pretrpjela težak poraz i praktično izgubila sve šanse za plasman u narednu fazu. Nekadašnji reprezentativac CG Staniša Mandić na terenu proveo svih 90 minuta.

Makabi Tel Aviv-Suduva 1:2 / Veliko iznenađenje priredila je ekipa Suduve koja je na strani porazila tim Makabija 1:2! Za goste je od prvog minuta nastupio naš Jovan Čađenović koji je pružio veoma dobru partiju.

Sarajevo-BATE Borisov 1:2 / Pobjeda BATE Borisova u Sarajevu. Novajlija u gostujućem timu, naš reprezentativac Boris Kopitović meč ispratio sa klupe.

Norčeping-Ber Ševa 1:1  / Fudbaleri Norčepinga remizirali su u 1. meču 3. kola kvalifikacija za LE sa Hapoel Ber Ševom 1:1. Veoma dobru partiju u domaćem timu pružio je naš Sead Hakšabanović. On je na terenu proveo svih 90 minuta.

Rijeka-Aberdin 2:0 / Velika pobjeda Rijeke pred svojim navijačima! Od 75. minuta za tim sa Kantride je nastupio nekadašnji član Budućnosti Momčilo Raspopović.

Legija-Atromitos 0:0 / Marko Vešović odigrao svih 90 minuta u ekipi Legije. Bio jedan od najboljih fudbalera na terenu.

Partizan-Malatjaspor 3:1 / Velika pobjeda “crno-bijelih”! Za domaće je od prvog minuta nastupio Aleksandar Šćekić koji je bio veoma dobar tokom cijelog meča. Od 79. minuta u igru je ušao i sjajni štoper Igor Vujačić.