Voždovac na crnogorski pogon

0

U okviru 21. kola Superlige Srbije fudbaleri Voždovca savladali su Metalac rezultatom 5:2, pa su tako završili jesenju polusezonu na trijumfalan način.

Odlično izdanje pružili su naši internacionalci u dresu “zmajeva” Milović i Vujnović.

„Zmajevi su poveli već u četvrtom minutu utakmice golom Milovića, da bi gosti u 17. minutu izjednačili pogotkom Đurića.

Međutim, uslijedilo je sjajno drugo poluvrijeme za domaći tim pa su za manje od 20 minuta igre postigli još tri gola. Purtić je postigao gol u 51. minutu, vrlo brzo je strijelac bio Vujnović, da bi u 64. minutu novi pogodak za domaće postigao Hajdin.

Grabović je smanjio zaostatak domaćih, a konačan rezultat utakmice postigao je Mašović u 70. minutu utakmice.

Posle ove utakmice, Voždovac je na šestom mjestu Superlige sa 29 bodova, dok je Metalac pretposljednji i ima 16. bodova.