Vratio se Kosović

0

Radnik Bijeljina – Partizan 0:1 (0:0)
Ivanović 57’

Reprezentativnu pauzu fudbaleri Partizana iskoristili su za gostovanje u Bijeljini i prijateljski meč sa domaćim Radnikom.

Aktuelni šampion Srbije slavio je minimalnim rezultatom, a jedini gol pred oko 3.500 gledalaca, postigao je najbolji igrač Superlige u jesenjem dijelu sezone, Đorđe Ivanović u 57. minutu.

Trener Miroslav Đukić odlučio je da meč počnu Jovičić, Cucin, Marković, Nemanja G. Miletić, Urošević, Suma, Jevtović, Kosović, Đerlek, Ivanović i Đilas, a u nastavku su igrali i Popović, Nemanja R. Miletić, Antonov, Saša Ilić, Stefan Ilić, Zdjelar i Simović.

Partizan i Radnik iz Bijeljine odmjerili su snage prije tačno godinu dana u Humskoj kada su crno-bijeli slavili sa 2:0, a poslednji put u najvećem gradu Semberije gostovali su prije 15 godina kada je trener bio Lotar Mateus.