Vukčević: Možemo da pariramo Srbiji

0

Pobjeda u prijateljskom meču nad Libanom (3:2) praktično je arhivirana, ,,hrabri sokoli“ od danas razmišljaju o duelu sa Srbijom u šestom kolu kvalifikacija za EURO 2024.

Meč u Beogradu 17. oktobra razriješiće dosta toga u grupi G.

Igrali smo već sa Srbijom i vidjeli da možemo da im pariramo. Izgubili smo taj  prvi susret, iako smo možda bili i bolji u nekim djelovima utakmice. Nije nas ispratio rezultat, a nadam se da će u ovoj koja slijedi biti bolji rezultat i još bolja igra, kazao je defanzivac Marko Vukčević na današnjem brifingu sa novinarima.

Trijumf nad Libanom dobro je došao izabranicima Miodraga Radulovića.

Mislim da je meč sa Libanom poslužio svrsi. Dobili smo šansu mi sa manjom minutažom, a imali smo i dvojicu debitanata. Nije lako spremiti utakmicu protiv bilo koga da igramo za dva dana. Pokazali smo dva različita poluvremena. Prvo je bilo odlično, a u drugom smo se malo opustili. Ali, važno je da smo napravili lijepu uvertiru za meč koji je pred nama i koji je mnogo bitnijii. Nema sumnje da je atmosfera sada još bolja uoči gostovanja u Beogradu, dodao je Vukčević.