UEL: Bravo “romantičari”, Mladost osvojila Grac!

0

Fudbaleri Mladosti ostvarili su odličan rezultat večeras u Gracu!

Naš tim je u gostima savladao sastav Šturma 0-1, u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Ligu evrope!

Gol odluke postigao je Miloš Krkotić u 2. minutu meča iz jedanaesterca. Prethodno je u šesneastercu pao Ivan Knežević, a glavni arbitar meča Matias Gestranius je bez ikakve dileme pokazao na bijelu tačku.

U 5. i 94. minutu meča domaći tim je uspio da zatrese mrežu “romantičara”, ali na sreću našeg tima oba pogotka su poništena zbog ofsajd pozicija.

Izdvajamo šanse Šturma u 56. minutu kada je visoko preko gola šutirao Zulekner. Domaći su u 86. minutu imali izglednu šansu preko Lovriča, ali je lopta završila preko gola.

Mladost je u 67. minutu imala odličnu priliku preko Kneževića, ali ga u ovoj situaciji lopta nije “slušala”.

Sve u svemu, odličan rezultat Mladosti u Gracu. Za sedam dana SVI “pod Goricom” da podržimo našeg predstavnika ka pohodu u 3. kolo!