2.CFL: Bokelj i Otrant bez greške

0

U 24. kolu Druge crnogorske lige, Bokelj i Otrant-Olimpik, vodeći timovi, su upisali pobjede.

Bokelj, trenutno prvi na tabeli, slavio je pred domaćim navijačima protiv Berana rezultatom 3:1. Iako su gosti poveli golom Vuka Vulevića u sedmom minutu, Bokelj je preokrenuo situaciju do poluvremena golovima Dejana Pepića u 43. i 48. minutu, te Marka Bojovića u 63. minutu.

Otrant-Olimpik je takođe ostvario pobjedu, nadigravši sastav Koma 3:0 na Zlatici. Halil Muharemović je postigao golove u 25. i 79. minutu, dok je Ajumu Nišimura dodao još jedan u 29. minutu.

Međutim, utakmice Igalo i Grbalj, kao i Lovćena i Internacionala, nisu donijele pobjednika, rezultati su ostali 0:0 i 1:1. Internacional je poveo golom Ria Omorija u 29. minutu, ali je Balša Radović izjednačio rezultat u 71. minutu.

Duel između Iskre i Podgorice odgođen je.

Nakon 24. kola, Bokelj zauzima prvo mjesto na tabeli sa 52 boda, dok Otrant-Olimpik ima dva boda manje. Podgorica se nalazi na trećem mjestu sa 40 bodova, ali sa jednom odloženom utakmicom, dok je Grbalj četvrti sa 33 boda.