2.CFL: Bokelj ne posustaje, Otrant “na mišiće”

0

Odigrana su četiri meča 29.kola 2.CFL.

U 29. kolu Druge crnogorske lige, domaći timovi su zabilježili značajne pobjede u svojim susretima. U Kotoru, ekipa Bokelja je s uvjerljivih 3:0 nadigrala Lovćen, demonstrirajući dominaciju tijekom cijele utakmice. Golove za Bokelj postigli su Pepić u 13. minuti, Vukčević u 42. minuti, a konačni rezultat postavio je Mirković u 79. minuti.

U drugom značajnom meču, Otrant Olimpik je na svom terenu savladao Internacional s minimalnim rezultatom 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Rudović u 16. minuti, što je bilo dovoljno za pobjedu Otranta.

Pored ovih susreta, zabilježene su još dvije utakmice. Iskra je kao gost na Zlatici odnijela pobjedu protiv Koma rezultatom 1:0, zahvaljujući rano postignutom golu Ognjena Rolovića u 12. minuti. Ova pobjeda potvrđuje njihovu dobru formu protiv Koma ove sezone.

Na stadionu u Podgorici, Igalo je uspjelo prekinuti lošu seriju protiv domaćina pobjedom od 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Miloš Perović u 67. minuti, što je Igalu donijelo prvu pobjedu na tom stadionu nakon nekoliko neuspješnih pokušaja.

• Otrant Olimpik – Internacional 1:0 (Rudović 16)
  • Bokelj – Lovćen 3:0 (Pepić 13, Vukčević 42, Mirković 79)
  • Podgorica – Igalo 0:1 (Perović 67)
  • Kom – Iskra 0:1 (Rolović 12)