2.CFL: Odigrano 7. kolo

0

Derbi meč 7. kola Druge lige Crne Gore, između Koma i Arsenala, završen je podjelom bodova – 2:2.

Zanimljivo, sva četiri gola viđena su u prvom poluvremenu. Tivćani su poveli u 2. minutu pogotkom Jovana Popovića, dok je Vule Vujačić uvratio u 23. minutu. Novo vođstvo gostima donio je Dejan Pepić u 35, da bi. Vujačić ponovo vratio utakmicu u egal u posljednjim trenucima prvog poluvremena. U nastavku nije bilo promjene rezultata.

Zanimljivo je bilo i u Baru, gdje je Mornar u sudijskoj nadoknadi došao do pobjede nad Jedinstvom – 2:1. Gosti su vodili od 16. minuta i gola Vuka Vulevića. Ipak, Barani su u posljednjih dvadesetak minuta došli do preokreta. Prvo je Demir Kajević izjednačio u 73. minutu, a preokret je kompletirao Nino Vukmarković u prvo minutu sudijske nadoknade preciznim udarcem sa bijele tačke.

Bokelj je bio bolji od Drezge rezultatom 3:1, u meču u kojem su sva četiri gola pala u razmaku od dvadesetak minuta. Kotorani su poveli sa 3:0 pogocima u 35, 53. i 55. minutu, dok je na drugoj strani Drezga mrežu rivala zatresla u 56. minutu.

Mali primorski derbi pripao je Igalu, koje je bilo bolje od Grblja u Radanovićima – 2:0. Milo Đurković u 16. i Marko Dragaš u 40. minutu potpisali su pobjedu Igala.

Komšijski okršaj viđen je i u Beranama, gdje je domaćin minimalno savladao Ibar. Trenutak odluke viđen je u 45. minutu, kada je Nikola Globarević zatresao mrežu ekipe iz Rožaja.