Efikasan pripremni meč, nastupila četiri Crnogorca

0

Prvu test utakmicu ove godine fudbaleri Čukaričkog odigrali su protiv Bačke i završili neriješenim rezultatom 2:2 (1:1).

U čvrstom meču na Adi Ciganliji ekipa sa Banovog brda prva je došla u vođstvo kada je nakon kornera Mićin preciznim udarcem načeo mrežu Bačke u 14. minutu.

Deset minuta kasnije, Đorić je nakon kornera izjednačio rezultat, kojim je završen prvi dio igre. Nastavak utakmice donio je čvršću igru i manje atraktivan fudbal.

Ipak, u završnici meča uslijedili su golovi oba tima. Najprije je Milić preciznim udarcem zatresao mrežu da bi u poslednjem minutu Đorić postigao drugi gol i postavio konačan rezultat.

ČUKARIČKI: Kirovski, Stevanović, Kopitović, Puškarić, Bašanović, Drinčić,Docić, Bojić, Milojević, Mićin i Fofana.

Drugo poluvrijeme: Belić, Radić, Đurić, Šapić, I. Jovanović, Lagator, Zorić, S.Jovanović, Kajević, Šarić, Milić.

BAČKA: Jevrić, Dimitrijević, Ilić, Bjeloš, Varga, Đorić, Švonjo, Šarac, Luković,Mićić, Čeković.

Igrali su još: Šuvagić, Jević, Bajić, Zvrko, Pantić, Jovanić.