3.CFL: Lovćen slavio

0

U utakmicama treće runde takmičenja u Južnoj regije fudbaleri ”Lovćena” ostvarili su pobjedu, dok je ”Cetinje” pretrpjelo poraz.

”Lovćen” je u Baru bio bolji od domaće ”Sloge” – 2:0 (0:0).

Cetinjski tim je i u današnjem meču nastupio sa fudbalerima kadetskog uzrasta, ali je i pored toga sasvim zasluženo slavio.

Do prve ovosezonske pobjede ”Lovćen” je stigao u finišu meča. Prvo je u 81. minutu Živko Popović savladao golmana domaćih, da bi dva minuta prije kraja, nakon sjajnog solo prodora Vladan Kaluđerović postavio konačan rezultat.

Fudbaleri ”Cetinja” poraženi su na gostovanju ”Orjenu” – 1:2 (0:2).

Po izuzetno kišovitom i vjetrovitom vremenu, domaćin se bolje snašao. Golovima Nenada Vuksanovića u 16. i Špira Vukčevića u 26. minutu ”Orjen” je stigao do velikih 2:0.

U nastavku i pored velikog truda, cetinjski sastav uspio je samo da ublaži poraz i to golom Stefana Tatara u 53. minutu.