SOKO FLEŠ: Sjajno kolo za naše internacionalce

0

Možemo reći da je kolo za nama bilo sjajno za naše internacionalce…

Monako našeg Stevana Jovetića savladao je na svom terenu Strazbur 3:2. Jovetić je utakmicu počeo od prvog minuta i pružio je veoma dobru partiju. Svakako sjajne vijesti i za selektora Hadžibegića, obzirom, da već dug period čekamo “pravog” Jovetu.

Stefan Mugoša je u pobjedi Inčona nad Seongnamom 0:6, postigao het-trik, i trenutno je u najboljoj formi od svih naših reprezentativaca.

Atletiko Madrid je na svom terenu demolirao tim Granade 6:1. Kapiten fudbalske reprezentacije Crne Gore Stefan Savić je, kao po običaju, bio na visini zadatka tokom cijelog meča.

Levante je u gostima porazio Osasunu 1:3. Nikola Vukčević je na terenu proveo svih 90 minuta, pružio je veoma dobro izdanje.

Ekipa Muskrona je remizirala sa timom Šarlroe 1:1. Deni Hočko je na terenu proveo svih 90 minuta, dok je Bakić susret odgledao sa klupe.

Ujpešt Jovana Baošića je u gostima porazio Honved 1:2. Nekadašnji kapiten Zete je u igru ušao u finišu meča…

Doskorašnji član OFK Titograda Marko Miličković bio je strijelac za Feronikeli u remiju sa Drenicom 2:2.

Norčeping je savladao tim Đurgardena 1:2, naš reprezentativac u dresu gostujuće ekipe Sead Hakšabanović je na terenu proveo 88. minuta…