Basrak evrogolom srušio Mladost lobbet!

0

U uzbudljivoj utakmici odigranoj u Petrovcu, domaća ekipa je nakon dva preokreta uspjela da slavi protiv tima Mladosti Lobbet-a rezultatom 3:2.

Gosti su poveli golom Alekse Maraša u 6. minuti meča, ali je domaćin uspio da izjednači na 1:1 preko Dedića minut prije kraja prvog dijela.

U nastavku susreta, Mladost Lobbet ponovno dolazi do prednosti golom Igora Vukčevića u 72. minuti, ali Luka Malešević brzo odgovara poravnavši rezultat na 2:2 samo dva minuta kasnije.

Konačan rezultat i pobjedu za Petrovac donio je novajlija u dresu nebeskoplavih Milan Basrak u 82. minuti, postigavši spektakularan evrogol.

U ostalim danas odigranim utakmicama, Arsenal je slavio nad Jezerom rezultatom 3:1, dok je Jedinstvo minimalnom rezultatom pobijedilo Rudar 1:0.

Sjutra nas očekuje derbi između Budućnosti i Dečića, dok će Mornar ugostiti Sutjesku.