Bivši CG reprezentativac pogodio za Voždovac

0

Nekadašnji fudbalski reprezentativac Crne Gore Nemanja Nikolić bio je strijelac za Voždovac u remiju sa Bačkom.

Podjelom bodova završen je meč 16. kola Linglong Super lige između TSC-a i Voždovca, koji je obilovao uzbuđenjima.

Domaćin je poveo već u drugom minutu, golom Milićevića, ali je Litvanac Lasickas nepuna tri minuta kasnije izjednačio na 1:1.

TSC je imao idealnu priliku da ponovo dođe do vođstva u 11. minutu, ali je udarac Lukića iz jedanaesterca odbranio golman „zmajeva“ Marko Ilić.

Silađi je u 60. minutu ipak vratio prednost domaćinu, da bi sudija Milanović u 76. minutu ponovo pokazao na bijelu tačku, ovoga puta u koristi Voždovca. Siguran je bio Nemanja Nikolić za novo izjednačenje i ispostaviće se konačan rezultat.

TSC je posle 16. kola na petom mjestu sa 29 bodova, a Voždovac je šesti sa tri boda manje.