Golovi samo na Olimpiku, “nule“ u Udinama i Đenovi (VIDEO)

0

Posle vatrometa golova u duelu na Sardiniji, na otvaranju nedjeljnog programa u Seriji A, u popodnevnim mečevima fudbaleri nisu bili toliko efikasni.

To ne važi za Lacio i Leće, koji su igrali na rimskom Olimpiku. Lacio je slavio sa 4:2. Dvostruki strijelac bio je sve bolji Argentinac Hoakin Korea, a u strijelce se upisao i srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, koji je bio precizan u 62. minutu na ubacivanje Aćerbija za novo vođstvo domaćih od 2:1. Gol sa bijele tačke postigao je i Ćiro Imobile, koji se učvrstio na čelu liste strijelaca sa 15 golova.

Sampdorija je odoljela opasnoj Atalanti na svom “Luiđi Ferarisu“, a gosti su posljednjih petanestak minuta igrali bez isključenog Malinovskog. Golova nije bilo ni u derbiju donjeg dijela tabele, Udineze i SPAL su odigrali bez golova na “Friuliju“, a gosti su u 97. minutu propustili da realizuju penal. Udarac Petanje zaustavio je golman Udinezea Muso.

Sampdorija – Atalanta 0:0

Lacio – Leće 4:2(1:1)
Korea 30′,80′, Milinković-Savić 62′, Imobile 77′(p) – Lapadula 40′, La Mantija 85′

Udineze – SPAL 0:0