1.CFL: Budućnost bolja od Dečića

0

Kompletirano je 26.kolo Prve Telekom CFL.

Aktuelni šampion ekipa Rudara remizirala je pred svojim navijačima sa Grbljem 1-1. Gosti su do prednosti stigli golom Carevića u27. minutu. Rezultat je poravnao Marković u 70.minutu meča.

Najviše golova viđeno je na “Topolici” đe su se sastali Mornar i Zeta. Meč je okončan bez pobjednika 2:2. Domaćin je na poluvremneu folovima Vučinića i Kacića vodio 2:0.

U drugom dijelu Zeta je prikazala sjajnu igru i za samo desetak minuta je uspjela da poravna rezultat.

Sutjeska je u derbiju kola uspjela da pobijedi Bokelj 0:2, i time je sačuvala šansu za plasman na Evropsku scenu.

Petrovac je na svom terenu remizirao sa Iskrom iz Danilovgrada 1:1. Domaćin je poveo golom Čolakovića u 14. minutu. Rezultat je poravnao Jerković u 46.minutu.

Meč između Mladosti i Lovćena je završen rezultatom 1:0.

Budućnost je na svom terenu porazila sastav Dečića 2:0.