Brest šampionski uz Meridian!

1

Aktuelni šampion Vysshaya lige Bjelorusije Brest dočekuje jednog od prošlogodišnjih konkurenata sa titulu Soligorska u okviru šestog kola.

Sezona nije krenulo dobro za obje ekipe. Brest zauzima 12. poziciju sa samo 7 bodova dok je Soligorsk 14. sa 5 bodova što je daleko od njihove najbolje igre. Brest je osim što je uzeo titulu prošle sezone sa 10 bodova prednosti u poslednja dva mjeseca odigrao dva meča sa Soligorskom i pobijedio u oba. Jedan u polufinalu kupa i jedan u finalu Super kupa Bjelorusije. Sve ovo nas navodi na povratak šampionske forme kod Bresta i novi trijumg za njih. Zato je Meridian odlučio da svoje igrače časti šampionskom kvotom od 2.60 na pobjedu Bresta.

Brest iako šampion znao je da poklekne u nekim duelima sa Soligosrkom. Danas će biti to teška pobjeda u kojom je vrlo moguće da prime gol. 1&GG je prepoznatljiva Meridian igra za koju daje fenomenalnu kvotu 6.20.

Zanimljivo da je Brest svoja 4 gola u poslednja dva duela postigao u prvom poluvremenu pa je to i najefikasnije poluvrijeme domaćina. Da i danas bude tako Meridian vam nudi odličnu kvotu 3.80 za tu igru.

U svakom slučaju danas nas od 18:00h očekuje sjajan meč pa iskoristite ovu Meridian analizu da zaradite brdo novca!