Budućnost deklasirala Arsenal

0

U posljednjem meču 24. kola 1.CFL, FK Budućnost iz Podgorice demonstrirala je svoju nadmoć deklasirajući FK Arsenal Tivat rezultatom 6-0.

Utakmica, koja se odigravala pod reflektorima, bila je prava fudbalska poslastica za navijače Budućnosti, sa posebno zapaženom ulogom napadača Sekulića, čiji je het-trik bio vrhunac večeri.

Već u prvim trenucima meča, Sekulić je najavio svoj šou, postigavši gol u prvom minutu, čime je postavio ton za ono što će uslijediti. Njegova dominacija nastavila se golom u 7. minutu, dok je treći gol, kojim je kompletirao het-trik, došao u 64. minutu, čime je potvrdio svoj status ključnog igrača Budućnosti.

Podrška Sekuliću stigla je i od njegovih saigrača, s Ivanovićem koji se upisao u strijelce u 17. minutu, Mujanom koji je pogodio mrežu u 73. minutu, te Despotovićem koji je utakmicu zaključio svojim golom u 83. minutu. Ova zajednička snaga i timski duh Budućnosti pokazali su da je kriza iza njih.

Pobjedom od 6-0, Budućnost se približila na samo bod razlike od trenutnog lidera, FK Dečić, koji zauzima prvo mjesto sa 45 bodova.