Budućnost remizirala sa Vlaznijom

0

Budućnost je u generalnoj probi pred početak šampionata upisala – remi – „plavi“ su u Skadru odigrali neriješeno protiv domaće Vlaznije u lijepom ambijentu stadiona „Ljoro Borići“ (1:1).

Budućnost je gol primila u 12. minutu iz ofsajda koji sudije nisu vidjele, ali je odmah stiglo izjednačenje u 16. minutu preko Ognjena Gaševića, a do kraja utakmice su bili mnogo bolji rival, držali su loptu, pogađali prečke i stative…

Gašević je postigao gol nakon prelijepe kombinacije iz prekida – Mirković mu je asistirao, a novi ljevak Budućnosti rezantnim udarcem iz šesnaesterca pogodio za 1:1.

Budućnost je utakmicu u Skadru počela u sastavu Dragojević, Almeida, Dakić, Vladan Adžić, Ražnatović, Mirković, Sekulović, Brnović, Gašević, Grbić i Sekulić, a priliku u drugom dijelu su dobili Pavličić i Ignjatović od 46, Perišić, Vasilije Adžić, Mrvaljević, Dašić i Pavlovski od 63, a Novović, Ceklić, Tomašević i Vuković od 74. minuta.

„Plavi“ naredne subote, 22. jula u 20.00 sati, igraju protiv OFK Mladost DG na otvaranju domaćeg šampionata.