Budva bez greške

0

Utakmicama 11. kola minulog vikenda nastavljeno je prvensto Udruženja klubova FSCG – grupa Jug za seniore. Fudbaleri „Orjena“ u subotu su na svom terenu u Zelenici poraženi od lidera, ekipe „Budve“ 3:1, golovima Marka Stijepovića u 15, Stefana Božovića u 44. i Andreja Vraneša u 80. minutu. Jedini pogodak za domaću ekipu postigao je Miloš Goranović u 85. minutu.

U ovom kolu „Sloga“ iz Radovića je u derbiju začelja u Radanovićima pobjedila „Balkan“ iz Bara 3:0,  golovima Gorana Ćapića u 50,  Jovana Dragičevića u 61. i Nebojše Basarabića u 85. minutu. Akademija je u gostima pobjedila „Cetinje“ 4:0. U ovom kolu slobodna je bila „Sloga“ iz Starog Bara.

Tabela: „Budva“ 27,  „Sloga“ (Stari Bar) 21,  „Akademija“ i „Orjen“ po 16, „Cetinje“ 10, „Sloga“ (Radovići) 4 i „Balkan“ 2 boda.

U 12. kolu u subotu igraju: „Budva“ – „Sloga“ (Radovići), „Balkan“ – „Cetinje“ i „Akademija“ – „Sloga“ (Stari Bar), a slobodna je ekipa „Orjena“.