Burno u 3.CFL: Ekipa napustila teren, čak četiri crvena kartona… (FOTO)

1

Na utakmici između OFK Titograda i Fans Junajteda u 3. CFL, situacija je postala izrazito napeta i kontroverzna. Domaći tim je vodio rezultatom 2:0 sve do 86. minuta kada su se dogodili incidenti koji su obeležili ovu utakmicu.

Gosti, ekipa Fans Junajteda, odlučili su napustiti teren u 86. minutu nakon što su četiri njihova fudbalera dobila crvene kartone. Kapiten Boris Boljević, Boris Tošković, Luka Lakić i Milić Popović su isključeni sa terena, što je dodatno usijalo situaciju.

Dodatno, i predstavnik kluba, Filip Vučković je zaradio isključenje. Kako piše u zapisniku, Vučković je dobio dva žuta kartona. Prvi je dobio u 12. minutu zbog prigovora, dok je drugi dobio u 85. minutu, navodno zbog prigovora na odluke sudije Nikole Potpare.