Čempionšip: Paunovićev Reding nastavio niz poraza, Jokanovićev Šefild osvojio bod!

0

Fudbaleri Redinga, koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović, poraženi su u gostima od Milvola minimalnim rezultatom 1:0 dok je Šefild junajted Slaviše Jokanovića odigrao nerešeno sa Notingem forestom na gostovanju, u okviru 16. kola Čempionšipa.

Milvol je pobedio pogotkom Afobe u 71. minutu i tako Redingu naneo četvrti uzastopni poraz, a deveti u ovoj sezoni.

Reding je u velikoj rezultatskoj krizi i nakon ovog meča je na 17. mestu sa 19 bodova, a Milvol na osmom mestu sa 24 boda.

Šefild je uspeo da osvoji bod protiv Notingem foresta. Gibs Vajt je doneo vođstvo Šefildu u 78. minutu, ali je pet minuta kasnije Graban doneo izjednačenje domaćim, pa je ekipa Slaviše Jokanoviča ostala bez celog plena.

Šefild trenutno ima isti broj bodova kao i Reding, ali je na 15. mestu zbog bolje gol razlike.