Četvrti uzastopni poraz mlade reprezentacije

0

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore upisala je i četvrti uzastopni poraz u tekućim kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Selekcija koju vodi Mojaš Radonjić iz pet kola ima samo bod.

Naš tim je danas poražen u Beroeu od Bugarske sa 3-1.

Prvi dio meča okončan je bez golova. Dobru šansu u 9.minutu imao je Šarkić ali je njegov udarac izblokiran. U 26.minutu Vukčević je bio u prilici ali je promašio gol. Sa druge strane Milev, Jusein i Kraev su zaprijetili našem golu, ali je ostalo 0-0.

Samo dva minuta u nastavku bila su dovoljna domaćinu da povede, strijelac je bio Despodov.

Ipak, naši su uspjeli da se vrate samo šest minuta kasnije. Krstović je pogodio na asistenciju Vukčevića.

Radost našeg tima nije dugo trajala – 58.minut Kraev pogađa na asistenciju Mileva -2:1.

U 66.minutu pitanje pobjednika je bilo riješeno, danas odlični Milev matirao je Šarkića za 3:1.

Do kraja meča nije bilo većih uzbuđena, pa je naš tim ponovo pognute glave napustio teren.

BUGARSKA – CRNA GORA 3:1 (47′ Despodov, 58′ Kraev, 66’Milev – 53′ N.Krstović)

Bugarska: Krastev, Atanasov (56′ Genčev), Kerčev, Georgiev, Milev, Jusein, Despodov (79′ Ivajlov), Velkov, Liaskov, Kraev, Vutov (68′ An.Georgiev).

Crna Gora: M.Šarkić, Vukčević, Drinčić, Roganović, Azemović, Vučić (68′ Milić), Lončar, St.Vukčević, Camaj (77′ Zečević), Krstović, O.Šarkić (85′ Perović).