Crna Gora porazila Sjevernu Makedoniju

0

Kadetska reprezentacija Crne Gore savladala je Sjevernu Makedoniju rezultatom 2:1 u drugom prijateljskom duelu ovih ekipa.

Gosti su prvi stigli do vođstva, preko Eriona Šukua u 18. minutu, koji je bio precizan sa nekoliko metara nakon kornera.

Nešto manje od 15 minuta kasnije, ,,sokoli“ su uzvratili. Balša Barović dao je lijepu loptu za Balšu Vukotića, koji je snažnim i preciznim udarcem sa desetak metara iskosa matirao golmana gostiju.

U nastavku je viđena tvrđa igra, u kojoj je naša selekcija kontrolisala dešavanja na terenu. Preokret je kompletiran u 56. minutu, kada je Barović majstorskim udarcem sa ivice šesnaesterca zatresao mrežu Sjeverne Makedonije, čime je postavio konačan rezultat.

CRNA GORA – SJEVERNA MAKEDONIJA 2:1