Crna Gora remizirala sa Turskom

0

Fudbaleri Crne Gore remizirali su 2:2 u prijateljskom meču sa Turskom večeras u Podgorici.

Naša selekcija bojažljivo je ušla u meč i bukvalno poklonila prvih 30 minuta gostima.

Oni su to iskoristili i nakon dvije smušene reakcije naše odbrane došli do velike prednosti. U tim momentima se činilo da naš tim nema želje da se vrati u meč. Igrali smo nepovezano i bezidejno, a onda je ni iz čega Ivanić smanjio na 1-2.

Nastavak je donio drugu priču. Sokoli su igrali agresivnije, borbenije i kreativnije. Stvarali smo šanse, ali gol nismo postigli, sve do majstorije koju je izveo Mugoša tri minuta prije kraja.

Kada se sve sabere čini se da je rezultat pravedan, a da je Tumbaković vidio na koga može ozbiljno računati, a na koga ne.

CRNA GORA – TURSKA 2:2 (87′ Mugoša, 45′ Ivanić – 11′ Under, 33′ Jokuslu)

CRNA GORA: Petković, Marušić (77′ Stojković), Savić (88′ Boljević), Simić, Tomašević, Vukčević, Šćekić, Vešović, Janković, Ivanić (67′ Mugoša), Bećiraj (79′ Jovović).

TURSKA: Babačan, Alhan, Topal, Sejundžu, Ali Kaldirim (76′ Bajram), Tekdemir, Jokuslu (46′ Kahveči), Under (78′ Mali), Jazići (70′ Akbaba), Čalhanoglu (69′ Gurler), Tosun (76′ Unal)​.