Crnogorci remizirali sa Makedonijom

0

Futsal reprezentacija Crne Gore remizirala je rezultatom 2:2 u prvom prijateljskom duelu sa Sjevernom Makedonijom.

Naša selekcija povela je u 13. minutu, kada je Luka Vuletić iskoristio asistenciju Nikole Vidakovića i zatresao mrežu domaćina.

Sjeverna Makedonija uzvratila je preko Ivana Krstevskog, koji je pogodio u 27. minutu, iz prekida sa deset metara. Preokret domaćih viđen je pet minuta kasnije, ovog puta strijelac je bio Andrej Micevski iz penala sa šest metara.

Konačan rezultat postavio je Goran Delić u 32. minutu, nakon asistencije Vidakovića.

– Nakon osam mjeseci smo se skupili i zadovoljan sam igrom koju smo prikazali. Bili smo bolji za nijansu bolji u prvom poluvremenu, oni malo bolji u nastavku, tako da je rezultat realan. Sjutra igramo drugu utakmicu, ako ponovimo pristup od večeras, mislim da će rezultat biti pozitivan, kazao je selektor Sveto Ljesar.

Drugi prijateljski meč igra se sjutra od 17:30 časova.

Sjeverna Makedonija – Crna Gora 2:2