Direktan plasman na SP: Evo ko je prva reprezentacija koja je obezbijedila Svjetsko prvenstvo

0

Njemci su pobijedli Sjevernu Makedoniju u Skoplju rezultatom 4:0 i tako završili cio posao u J grupi obezbijedivši prvo mjesto i direktan plasman na Svjetsko prvenstvo.

Makedonci su se držali sve do 50. minuta, kada je odbrana popustila uslijedio je pravi potop u narednih 40 minuta.

Haverc je doveo goste do prednosti u 50. minutu, Timo Verner je postigao naredna dva, da bi tačku na utakmicu stavio Musijal

Selektor Njemačke Hansi Flik imaće priliku da isproba još neke igrače, pošto su obezbijedeli direktan plasman na najveću fudbalsku smotru

Imali smo dobar odnos, pravi stav iako sve u prvom delu nije funkcionisalo kako je trebalo. Igrali smo u nekim momentima pomalo divlje. U nastavku je pas bio brži i tačniji, zadovoljni smo plasmanom na SP, istakao je Flik.