Hrabri Betis pružio sjajan otpor Barseloni, ali protiv Mesija nije mogao

0

Fudbaleri Barselone su slavili u 23. kolu španske La Lige nakon preukreta u gostima kod Betisa rezultatom 3:2.

Betis je poveo na stadionu “Benito Villamarin” u 6. minuti kada je Kanales realizovao penal, ali je samo tri minuta kasnije Frenki de Jong poravnao rezultat na asistenciju Lionela Mesija.

Nabil Fekir je potom u 26. minuti ponovo doveo Betis u vodstvo, ali je u 45+3. minuti Mesi asistirao Serđu Busketsu za 2:2.

U 72. minuti Mesi je kompletirao het-trik asistencija ubačajem iz slobodnjaka na glavu Klementa Lenglea koji pogađa za preokret i, ispostavit će se, pobjedu.

Barselona je ovim trijumfom nastavila grčevitu borbu za vrh sa Real Madridom koji ima tri boda više, dok je Betis na 13. poziciji sa 28 osvojenih bodova.