Hrvatska slavila protiv Crne Gore

0

Mlađa kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je od Hrvatske rezultatom 3:0 u drugom kolu grupe A Memorijalnog turnira ,,Vlatko Marković“.

Domaćin turnira opravdao je ulogu favorita, a mrežu ,,sokola“ pogodili su Ante Grgić u 14, zatim Nikolas Šimić u drugo minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, kao i Bruno Durdov u 72. minutu.

Najbolju priliku za naš tim imao je Vuk Vlahović u 31. minutu. Ipak, njegov udarac nakon asistencije Imrana Redžepagića završio je preko gola.

– Svakako da je kvalitet na strani Hrvatske i to se pretočilo u konačan rezultat. Međutim, problem je što smo i mi dosta pomogli svojim greškama, oni su to iskoristili i došli do pobjede. Nijesmo odgovorili zahtjevima i Hrvatska je znala to da iskoristi. Imali smo par šansi, kod 1:0 i zicer koji nijesmo iskoristili, a kasnije smo kažnjeni za greške i promašaje. Nadam se da ćemo u sljedećim utakmicama moći energetski da budemo na potrebnom nivou, kazao je selektor Radovan Kavaja.

U trećem kolu turnira ,,sokoli“ igraju sa Uzbekistanom. Taj meč na programu je danas od 17:30 časova.

Crna Gora – Hrvatska 0:3