Igalo bolje od Bokelja

0

U petoj kontrolnoj utakmici u sklopu priprema pred nastavak drugog dijela sezone Amplitudo 2.CFL fudbaleri Igala 1929 savladali su ekipu Bokelja iz Kotora minimalnim rezultatom 0:1.

Igaljani su prvu pravu priliku na meču imali u 28.minutu koju su krunisali pogodkom.Iskusni Mijodrag Koprivica majstorski je uposlio koreanca Joon-Soo Lee-a koji je probio po desnoj strani, centrirao, a na pravom mjestu bio je Mladen Vučić koji je efektnim udarcem “matirao” Karadžića.

Par minuta nakon pogodka, Igaljani su imali stopostotnu šansu za drugi pogodak. Pajović je odlično probio po desnoj strani, idealno pronašao koreanca Lee-a čiji šut završava pravo u ruke golmana Karadžića.

Izabranici Zorana Krivokapića mogli su do poravnanja u 64.minutu. Svoj udarac iskosa sa desne strane oprobao je Čađenović, koji je pogodio stativu Perovićevog gola.

Kotorani su u par navrata mogli da ugroze iz prekida protivnički gol, ali je golman Perović izašao kao pobjednik.Takođe, moramo napomenuti da je šef stručnog štaba Marko Vidojević na današnjoj utakmici dao šansu našem kadru iz omladinskog pogona.

Riječ je o Aleksandru Kulinoviću i Rajku Điloviću koji su 20-tak minuta prije kraja meča dobili šansu i sigurno će umnogome značiti ovakve utakmice da bi stekli određeno iskustvo što je za njih od izuzetnog značaja.

Sve u svemu, dobra provjera protiv kvalitetnog protivnika.

Naredni kontrolni meč ukoliko epidemiološke mjere dozvole biće za vikend protiv bjelopoljskog Jedinstva.