Jovetić u top formi!

0

U uzbudljivom prvom četvrtfinalnom meču Lige Konferencije, Olimpijakos je ostvario pobjedu nad Fenerbahčeom rezultatom 3:2, pred domaćom publikom u Pireju. Utakmica je pružila niz uzbuđenja i golova…

Olimpijakos je započeo meč veoma odlučno da stigne do trijumfa, a prvi gol postigao je Fortunis već u osmom minutu, stavljajući svoj tim u rano vodjstvo. Nastavljajući sa svojom ofanzivnom igrom, crveno-bijeli su povećali prednost u 32. minutu, kada je Stevan JovetiStevan Jovetićnogorski reprezentativac, sjajno završio akciju postigavši drugi gol za svoj tim. Ovaj pogodak je potvrdio odličnu formu Jovetića i donio dodatnu sigurnost Olimpijakosu. Čikinjo je postigao treći gol za Olimpijakos u 57. minutu.

Međutim, Fenerbahče nije odustajao. Prikazavši svoju borbenost i kvalitet, ekipa je uspjela smanjiti rezultat u drugom poluvremenu. Dušan Tadić je bio precizan iz penala u 68. minutu, smanjujući prednost domaćina. Nadu Fenerbahčeu vratio je Kahveči, postigavši gol u 74. minutu, što je rezultiralo napetom završnicom meča…

Ipak, Olimpijakos je uspio zadržati svoju prednost do kraja utakmice, zahvaljujući čvrstoj odbrani i pametnoj igri u poslednjim momentima.

Ova pobjeda donosi Olimpijakosu važnu prednost pred revanš meč u Istanbulu, dok Fenerbahče ostaje u igri sa nadom u povoljan rezultat pred svojim navijačima.