JOVOVIĆ: Ovo nam se ne dešava prvi put!

0

Reprezentativac Crne Gore Vladimir Jovović rekao je da je naš tim oštećen za gol u meču sa Srbijom i da se to ne dešava prvi put “sokolovima”, prenosi portal cdm.me.

Nakon 15 minuta u nastavku Stefan Mugoša zatresao je mrežu golmana Srbije, ali je pomoćni sudija pogrešno procijenio situaciju i podigao zastavicu.

Oštećeni smo. Gol koji nije priznat Mugoši bio je regularan. To se ne dešava nama prvi put”, rekao je Jovović poslije meča na “Marakani”.

Fudbaler Jabloneca istakao je da su naš tim skupo koštale greške iz finiša prvog dijela utakmice.

Ušli smo solidno u meč, imali dvije šanse, a onda smo primili dva laka i brza gola, koji su sve promijenili. I protivnik se, naravno, pita, a Srbija je veoma jak rival. Dogovorili smo se na poluvremenu da izađemo agresivnije, da pokažemo šta znamo. To smo i uradili. Mogli smo i do 2:2, imali smo šanse, vjerovali smo do kraja”, zaključio je Jovović.